پروژه خانه هوشمند

خانه هوشمند آیریک یکی از شرکت‌های پیشرو در زمینه اجرای خانه هوشمند و ساخت تجهیزات هوشمند سازی ساختمان است. این شرکت سیستمی یکپارچه جهت انجام پروژه‌های هوشمندسازی خانه و کنترل دستگاه‌ها و تجهیزات خانه ارائه می‌دهد. این سیستم شامل بخش‌های مختلف از جمله نورپردازی، پخش موسیقی، پخش فیلم، کنترل دما و برقراری امنیت خانه است. 

سیستم خانه هوشمند آیریک دارای 2 سال گارانتی تعویض کالا و خدمات پس از فروش مادام‌العمر است. کلیه ادوات موجود در شبکه، به صورت وایرلس از طریق تلفن همراه یا تبلت در خانه و خارج از خانه از طریق اینترنت قابل کنترل است. اپلیکیشن iOS و Android به زبان فارسی و انگلیسی نیز موجود است. کار با اپلیکیشن‌ها راحت بوده و توسط خود کاربر در آیکون و اسامی دیوایس‌ها قابل سفارشی‌سازی هستند.

موارد قید شده پروژه‌هایی می‌باشد که توسط خود تیم اجرایی آیریک پیاده‌سازی شده‌اند و جز این موارد پروژه‌های بسیار دیگری نیز هستند که توسط نمایندگان و فروشندگان دیگر در پروژه‌های مختلف در شهرهای تهران، مشهد، مازندران، اهواز و برخی از دیگر استان‌ها و شهرهای کشور عزیزمان پیاده‌سازی شده‌اند.

هوشمند سازی خانه چقدر هزینه نیاز دارد؟

پروژه ساخت خانه هوشمند

شرکت دانش بنیان هوش کاوان فناوری نوین آیریک در زمینه انجام انواع پروژه ساخت خانه هوشمند همیشه موفق بوده و توانسته بهترین نتیجه را به مشتری ارائه دهد. در انجام پروژه ساخت خانه هوشمند از ابتدا تمامی مراحل پروژه هوشمند سازی ساختمان توسط تیم ما انجام می‌شود. با توجه به درخواست و نیاز مشتری، پروژه خانه هوشمند برنامه ریزی شده، و مرحله به مرحله هنگام هوشمند سازی ساختمان بر روی ساختمان شما پیاده سازی می‌شود. پس از اتمام پروژه کارشناسی خانه هوشمند تجهیزات مربوط به کنترل خانه و شیوه کارکرد آن به مشتری ارائه می‌شود.

مراحل اجرای پروژه هوشمند سازی ساختمان

پروژه‌ های خانه هوشمند کاملا برنامه ریزی شده و بر اساس مراحلی از پیش تعیین شده انجام می‌شود. تک تک کارهایی که در این مراحل انجام می‌شود در نتیجه پروژه های خانه هوشمند تاثیرگذارند. مراحل اجرای پروژه هوشمند سازی به شرح زیر است:

هزینه پروژه ساخت خانه هوشمند

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های افرادی که قصد انجام پروژه های bms برای منزل خود را دارند هزینه این پروژه است. این تکنولوژی کاملا به روز بوده و برای پیاده سازی آن نیاز به متخصصین حرفه‌ای است؛ به همین علت شاید در برخی موارد هزینه سنگینی بر روی دوش مشتری بگذارد؛ اما با این وجود شرکت دانش بنیان هوش کاوان فناوری نوین آیریک با ارائه بهترین خدمات در زمینه پروژه های هوشمند سازی ساختمان و ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی 2 ساله قیمت محصولات و پروژه ساخت خانه هوشمند را مقرون به صرفه کرده است. اگر در زمینه انجام پروژه در مورد خانه هوشمند و قیمت آن سوالی برای شما باقی مانده می‌توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید.

< ?