درباره آیریک (Iric)

شرکت هوش‌کاوان فناوری نوین آیریک 

شرکت هوش‌کاوان فناوری نوین آیریک

با عبور از انقلاب صنعتی، دیگر عامل رشد سازمان‌ها، محدود به سرمایه و نیروی انسانی نمی‌باشد، بلکه یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر رشد همه جانبه سازمان‌های عصر حاضر، دانش ایجاد شده به واسطه نیروی انسانی است.

شرکت هوش‌کاوان فناوری نوین آیریک (فراز پویا سیستم هوشمند سابق)، شرکتی دانش بنیان می‌باشد که با جذب کارشناسان خبره در حوزه‌های تخصصی هوشمندسازی، اتوماسیون، اینترنت اشیا، RFID و سیستم‌های هوشمند خدمات خود را در قالب مشاوره، اجرا، آموزش، نظارت و پشتیبانی ارائه می‌نماید.

از آن­جایی که شرکت ­هوش­‌کاوان فناوری نوین آیریک (هفنا) فلسفه وجودی خود را بر «ارائه راه­کارهای نوین و خلاقانه در جهت بهبود زندگی انسان­‌ها با حفظ سلامت محیط زیست» می­‌داند، سعی شده است این شعار در تمامی فعالیت­‌ها، محصولات و خدمات شرکت نهادینه شود و امیدواریم بتوانیم راه­ حل­‌هایی را ارائه دهیم که به بهبود شرایط محیط شهری محیط زیست کمک شایانی کند.

سیستم خانه هوشمند آیریک (IRIC) محصولی دانش‌بنیان که توسط کادری مجرب از کارشناسان الکترونیک، نرم افزار و مکاترونیک در چند سال اخیر ساخته و بهینه شده است. سیستم مذکور شامل ۲ سال گارانتی تعویض می‌باشد که با توجه به بومی بودن شرکت، نسبت به برندهای مختلف خارجی امکان پشتیبانی و خدمات­‌دهی بیشتری را داراست.

همچنین با توجه به طراحی اصولی مبنی بر کاهش هزینه، با استفاده از امکانات، ایده‌­ها و الگوریتم­‌های مختلف، قیمت تمام شده محصول تا حد بسیار زیادی نسبت به برندهای دیگر با امکانات و کیفیت مشابه پایین­‌تر است.

یکی دیگر از مزایای سیستم خانه هوشمند IRIC نسبت به برندهای خارجی، قابلیت شخصی سازی متناسب با خواسته کاربر است که در نمونه‌های خارجی یا شدنی نیست، یا از نظر زمان و هزینه به صرفه نمی‌باشد.

بیایید با هم کار کنیم

از مواردی که می‌توان به شخصی‌سازی یا سفارشی‌سازی اشاره کرد عبارتند؛ تغییرات ظاهری، مثل انواع فریم‌های استیل، چرم، چوب، نقش نگاری شده و تغییر رنگ‌بندی یا تصویر آیکون‌ها هنگام سفارش. همچنین شخصی‌سازی و سفارشی‌سازی‌های فنی و امکانات متناسب با شرایط کاربر انجام پذیر است.

< ?